Dnes je Utorok, 7.7.2020, meniny má Oliver, zajtra Ivan
Užívateľ: Výhody registrácie Registrácia Prihlásenie
Pridať inzerát Pridať pracovnú ponuku Pridať podujatie Pridať firmu
Sme aj na Facebooku

GOLEM - plus spol. s r.o.

Hodnotenie:
GOLEM - plus spol. s r.o.
3.5 5 7
GOLEM - plus spol. s r.o.

Spoločnosť Golem - plus, s.r.o. je etablovanou firmou v oblasti výroby a predaja ochranných pomôcok a pracovných odevov. Od nášho vzniku v roku 1999 sme si vybudovali pevné vzťahy s mnohými známymi slovenskými firmami. Kvalitu našich výrobkov poznajú zákazníci na celom Slovensku, predovšetkým však v Bratislave a v Bytči.
Okrem výroby pracovných odevov ponúkame široký sortiment ostatných osobných ochranných pracovných prostriedkov a pomôcok. Našim obchodným partnerom tak poskytujeme komplexné dodávky tovaru v oblasti ochrany zdravia pri práci.
Kompletnú ponuku pracovných odevov, obuvi, ochranných pomôcok a osobných ochranných pracovných prostriedkov nájdete na našej domovskej stránke www.golem-plus.sk.
Vyrábame aj zateplené pracovné odevy, prešívané kabáty, bundy, vesty a kombinézy. Náš výrobný program obsahuje aj výrobu posteľnej bielizne, gastro bielizne, záster, návlekov, klobúkov, čiapok, šiltoviek, lodičiek, rukavíc atď.
Začiatok výroby certifikovaných pracovných odevov firmy Golem - plus, s.r.o. datujeme do roku 2002. V nasledujúcom roku sme získali certifikát na výrobu ochranného odevu pre zváračov a brusičov.

Páči sa Vám to?

Kontaktné údaje

GOLEM - plus spol. s r.o.

Ulica: Dukelská 281/20
Mesto: Bytča
Mobil: +421 905 862 059
Email: http://www.golem-plus.sk
Web: +421 905 862 059

Mapa

Pridajte svoj komentár

Zoznam firiem

Ďalšie mestá

Vyberte:

Počasie dnes

Teraz 8°C
Denná teplota °C
Nočná teplota °C

© 2014 Copyright by Bytča.ideň.sk. Všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Ochrana súkromia | Mapa stránok